وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی گفت که به همتای ایرانی خود حسادت نمی کند اما تحریم ها نتوانسته است تغییری در رفتار ایران به وجود آورد.

به گزارش عصر ایران " یوال اشتینیتز" وزیر اقتصاد اسراییل در مصاحبه با شبکه تلویزیونی " سی ان بی سی " آمریکا با اشاره به این مساله گفت که تحریم ها بسیار مهم و موثر بوده اند اما به اندازه کافی " چماقی بزرگ " نیستند تا ایران را وادار به تغییر رفتار کند.

وی افزود :" شما باید چیزهای دیگری نیز ( به تحریم ها)بیفزایید و آن تهدید به کاربرد نیروی نظامی یا اولتیماتومی آشکار برای ایران است."

این مقام رژیم صهیونیستی در ادامه خاطر نشان کرد:" شما باید چماقی بردارید که به اندازه کافی بزرگ باشد و آن را بالای سر و در مقابل ایران تکان دهید تا مجبور به استفاده از آن نشوید. تحریم ها چماق بزرگی است اما شاید هنوز به اندازه کافی بزرگ نیست."

وی از اظهارات اخیر رامنی و اوباما نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درآخرین مناظره انتخاباتی شان درباره در نظر گرفتن همه گزینه ها از جمله اقدام نظامی برای برخورد با برنامه هسته ای ایران ،استقبال کرد.

پیشتر اشتینیتز در مصاحبه ماه گذشته خود با رادیو اسراییل تحریم ها علیه ایران را موثر دانسته بود و مدعی شده تحریم ها ایران را به فروپاشی اقتصادی نزدیک کرده است.

وی مدعی شده بود که تحریم ها درآمد نفتی سالانه ایران را در سال جاری رقمی بین 45 تا 50 میلیارد دلار کاهش داده است.

مقامات اسراییل در ماه های گذشته بارها بر ضرورت ترسیم خط قرمزی مشخص برای اقدام نظامی علیه برنامه هسته ای ایران تاکید کرده اند ولی مقامات واشنگتن و بیشتر کشورهای غربی با این خواسته رژیم صهیونیستی مخالفت کرده اند.تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.