228094-556463.jpg فارس - مانوئل ژوزه در دومین نامه خود به اتاق حل اختلاف فیفا و باشگاه پرسپولیس اعلام کرد اگر تکلیفش روشن نشود، قرارداد خود را یکطرفه فسخ خواهد کرد که پرسپولیسی‌ها نیز در جواب این نامه به وی و اتاق حل اختلاف فیفا دست به کار شده‌اند.

در نامه باشگاه پرسپولیس به ژوزه و اتاق حل اختلاف فیفا آمده است شما بحث حقوقی و قرارداد خود را کاملا مطلع هستید و مبلغ قرارداد شما و پولی که از باشگاه دریافت کردید، مشخص است. از طرفی شما سرمربی تیم ما طبق وظایفی که در قرارداد مشخص شده، هستید و باید طبق آن عمل کنید.

شما حق ندارید که قرارداد خود را یکطرفه فسخ کنید و تا وقتی که ما موافقت خود با استعفایتان یا فسخ قرارداد اعلام نکرده‌ایم، سرمربی تیم ما طبق وظایفی که برعهده تان است، خواهید بود. طبیعتا این حق باشگاه پرسپولیس است در صورتی که در چارچوب قرارداد و وظایف عمل نکنید ما به فیفا از شما شکایت خواهیم کرد.

در این نامه همچنین به برخی از تخلف‌های ژوزه نیز در طول مدت حضورش در ایران اشاره شده است. این نامه به ژوزه و اتاق حق اختلاف فیفا ارسال شد.

در این زمینه مصطفی شکری مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دومین نامه ژوزه به باشگاه و حل و اختلاف فیفا اظهار داشت: این نامه هیچ تهدیدی برای ما نیست، به نظر می‌رسد او تصمیم گرفته که با باشگاه پرسپولیس دیگر همکاری نکند و در تلاش است تا بهانه‌ای به دست آورد تا این قطع همکاری را به باشگاه نسبت بدهد.

وی افزود: پس از این اتفاق او به دنبال این خواهد بود تا مطالبات مالی مورد نظر خود را مطرح و سپس به هدفش برسد.

شکری ادامه داد: در این رابطه برخورد صحیح و مناسبی خواهیم داشت که فضای این نوع سوء‌استفاده در ایران نداشته باشد. او به نظر ما برخلاف درخواستی که در نامه دوم داشته نمی‌تواند قرارداد خود را یکطرفه با پرسپولیس فسخ کند مگر آنکه تعامل داشته باشد.
 
شکری در پایان خاطرنشان کرد: آقای ژوزه یا باید تا پایان فصل وظایف خود را طبق قرارداد انجام بدهد و یا طبق توافقی دوجانبه فسخ قرارداد خود را امضاء کند، نه یک جانبه. ما هم سعی خواهیم کرد طبق برنامه‌ای که داریم جواب او را بدهیم.


                 برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید 

تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.