در پی درج قیمت 2 خودرو گروه خودروسازی سایپا در سایت مرکز ملی رقابت، به دلیل اشتباه محاسباتی در قیمت نهائی خودروهای این شرکت، قیمت این محصولات از سوی سایپا، نادرست و فاقد ارزش قانونی خوانده شد.

به گزارش مهر، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: قیمتهای اعلام شده در سایت مرکز ملی رقابت در فرآیند احتساب متغیرهای دستورالعمل تعیین شده توسط شورای رقابت،  در متغیر   p t-1  فرمول تعیین شده، قیمت نهائی منظور شده برای تیبا و پراید 131sx با اشتباه محاسباتی در ستون قیمت سال پایه مواجه شده است.
 
قیمت خودرو های سایپا در سایت مرکز ملی رقابت نادرست است+اسناد
 
بر این اساس طبق جدول منتشره توسط سایت مرکز ملی رقابت قیمت سال پایه برای خودروهای پراید 131 ارتقاء یافته(SX) 101.520.000 و برای خودرو تیبا با فرمان هیدرولیک با کیسه هوا(SX) 105.303.024 ریال در نظر گرفته شده است که این قیمت ها  در ابتدای سال پایه (91)  به ترتیب ، 99.400.000 ریال برای پراید و  128.580.000 ریال برای تیبا بوده است.این محاسبه اشتباه در حالی صورت گرفته است که متغیر p t-1  نقش اساسی در تعیین قیمت  نهائی خودرو داشته است. از این رو گروه خودروسازی سایپا اعلام می دارد قیمت های اعلام شده به عنوان قیمت پایه سال 91 به هیچ عنوان مورد تائید این شرکت نبوده و قیمت های نهائی تعیین شده که بر این اساس محاسبه شده صحیح نیست.
 
گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: علاوه بر اشتباه شورای رقابت در خصوص اعلام نادرست قیمت خودوروها باید در نظر داشت طبق وظایف تببین شده و مواد قانونی موجود در سایت شورای رقابت ، این شورا حق اعلام قیمت را نداشته و این موضوع از سوی این مرکز درخور انتقاد است. اضافه بر این اعلام این قیمتها در حالی صورت می گیرد که بر اساس دستورالعمل تعیین شده شورای رقابت هزینه نصب آپشن های جدید در قیمت های اعلام شده لحاظ نده است و در نتیجه قیمتهای اعلام شده دستخوش تغییرات خواهد شد.


تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.