یکی از مراجع تقلید شیعیان يكي از دلايل دين‌گريزي جوانان را سوء مديريت برخي مسئولان دانست و گفت: نواقص موجود هيچ ارتباطي با قرآن و اسلام ندارد، بلكه به خاطر فاصله گرفتن از اسلام و ارزش‌هاي اصولي انقلاب است.

به گزارش مهر آيت الله العظمي لطف الله صافي گلپایگانی در ديدار دکتر قالیباف با وی، با اشاره به مسئوليت سنگين رياست جمهوري گفت: مسئوليت‌ بسيار سنگين است و بايد با اخلاص و توجه به خداوند متعال و استمداد از آقا امام زمان(ع) انجام وظيفه نمود كه اگر اين‌چنين باشد، خداوند هم انسان را ياري مي‌نمايد.

وی در ادامه به مشكلات مردم و ضرورت توجه و ريشه‌يابي آنها اشاره كرد و افزود: اوضاع كنوني و وضعيت بد اقتصادي و سياسي كه الان با آن روبرو هستيم همه به واسطه عمل نكردن به احكام اسلام و توجه ننمودن به نظرات مردم با ايمان و دلسوزان است.

استاد برجسته حوزه افزود: معايب كنوني و نواقص موجود هيچ ارتباطي با قرآن و اسلام ندارد، بلكه به خاطر فاصله گرفتن از اسلام و ارزش‌هاي اصولي انقلاب است.

دين‌گريزي جوانان نتیجه سوء مديريت برخي مسئولان است

وی يكي از دلايل دين‌گريزي جوانان را سوء مديريت برخي مسئولان دانست و ادامه داد: اگر مديريت صحيح، دلسوز و كارآمد در كشور باشد، بسياري از مشكلات به تدريج برطرف مي‌شود.

آيت الله صافي، مسئولان را به پاسخگويي در پيشگاه خداوند فراخواند و اظهار داشت: اگر به خاطر كارهاي نسنجيده، براي مردم و كشور مشكلي درست شود و مردم، حكومت اسلامي را مقصر بدانند و اين امر موجب جدايي بعضي از دين و نظام گردد، اين گناه بزرگي است و بايد مسئولان در پيشگاه خداوند پاسخگو باشند.

وی به توان و پتانسيل بالاي مكتب و علوم اهل بيت(ع) اشاره كرد و گفت:‌ ما بايد با مديريت صحيح و در زير سايه‌ احكام اسلام و مكتب اهل بيت(ع) به دنيا اعلام كنيم كه سعادت واقعي و رفاه و آسايش در التزام و پايبندي به دين و قرآن است.

این مرجع تقلید شیعیان، همه مسئولان را به عمل دعوت کرد و افزود: زمان شعار، گفتار و داد زدن گذشته است و مردم عمل مي‌خواهند و بايد با عمل، نشان داد كه دين و نظام اسلامي مي‌تواند كشوري مستقل و با عزت و سربلند داشته باشد و مردم را اميدوار كنند.

انتقاد از ديپلماسي ضعيف کشور

وی با انتقاد از ديپلماسي ضعيف چند ساله در کشور گفت: نمي‌شود همه كشورها را از خود جدا نمود و با همه قهر شد. همه‌ شيعيان جهان چشم اميدشان را به ايران اسلامي دوخته‌اند.

آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به اوضاع تأسف‌بار بعضي از كشورهاي اسلامي، گفت: مي‌شود با تدبير و درايت كامل و ارتباط همراه با عزت با كشورها، بسياري از مشكلات را برطرف نمود.

وي در ادامه سخنان خود تأكيد كرد كه مردم ما متدين و با ايمان هستند و مي‌خواهند انسان‌هايي متدين و با اخلاص، مديريت جامعه را در دست داشته باشند.

تورم و فشار اقتصادي زيبنده‌ كشور اسلامي نیست


استاد برجسته حوزه با اشاره به وضعيت بد اقتصادي و مشكلات طاقت‌فرساي محرومان گفت: مسئله اول، اقتصاد و حل مشكلات اقتصادي است. گراني اجناس به خصوص كالاهاي اساسي و كمبود دارو براي مردم زيان‌بار است. وی تأکید کرد: تورم و فشار اقتصادي زيبنده‌ كشور اسلامي كه داراي اين همه منابع و ثروت‌هاي خدادادي است نمي‌باشد.

آیت الله صافی گلپایگانی در خاتمه سخنان خود گفت: امّيدوارم آنچه خير شما و مردم است، پيش بيايد و همه بتوانيم رضاي خاطر انور آقا امام زمان(عج) را فراهم نماييم.

تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.