اعتماد؛ حکم اعدام پسري که با همدستي سه دوستش دختر جواني را در حضور نامزدش مورد تعرض قرار داده بود از سوي قضات ديوان عالي کشور تاييد شد.


به گزارش خبرنگار ما اين متهم که مهدي نام دارد دو سال قبل جواني به نام فرزاد را در حالي که همراه با نامزدش فروزان به تفريح رفته بود مورد ضرب و جرح قرار داد و به نامزدش تعرض کرد. پس از اين حادثه فرزاد به زندگي خود پايان داد.


وقوع حادثه


اواسط سال 85 در حالي که فقط چند ماه از نامزدي فرزاد و فروزان گذشته بود، روزي آنها براي تفريح به حاشيه درياچه سد اکباتان در همدان رفتند اما هرگز تصور نمي کردند چه سرنوشت تلخي در انتظارشان است. اين دو پس از آنکه خودرو پژو 206 خود را پارک کردند براي استراحت کنار بخشي از درياچه که خلوت بود، اتراق کردند. با گذشت چند ساعت دو جوان ناشناس که سوار بر موتورسيکلت بودند به فرزاد و فروزان نزديک شدند و پس از چند دقيقه پرسه زدن در آن اطراف سراغ زوج جوان رفتند و براي آن دو مزاحمت ايجاد کردند. در اين لحظه فرزاد به دو جوان تذکر داد فروزان نامزد او است و آنها نبايد مزاحم شان شوند.


در اين هنگام يکي از موتورسواران با او درگير شد و جوان ديگر نيز به سراغ فروزان رفت و سعي کرد او را به زور سوار موتور کند. با گذشت چند دقيقه در حالي که کشمکش بين دو جوان مزاحم و فرزاد و فروزان ادامه داشت دو موتورسوار ديگر نيز به کمک متعرضان آمدند و بدين ترتيب سه نفر از آنها فرزاد را مورد ضرب و جرح قرار دادند و يکي ديگر از آنان به نام مهدي فروزان را در حالي که به شدت مي گريست به گوشه يي برد و مورد آزار جنسي قرار داد و سپس به همراه همدستش فراري شد.


به دنبال وقوع اين حادثه زوج جوان با مراجعه به پليس خواستار رسيدگي به اين موضوع و دستگيري چهار جوان فراري شدند.


بدين ترتيب پرونده يي در اين رابطه تشکيل شد و کارآگاهان پليس آگاهي همدان تحقيقات وسيعي را براي يافتن متهمان آغاز کردند. در نخستين اقدام با کمک شاکيان تصاوير فرضي متهمان ترسيم شد و در اختيار واحدهاي گشتي پليس قرار گرفت.


چندي بعد با به دست آمدن ردپايي از يکي از متهمان، ماموران موفق شدند طي عملياتي ضربتي او و سه نفر ديگر را دستگير کنند. به دنبال دستگيري اين چهار جوان بازجويي هاي فني از آنان آغاز شد.


متهمان که مهدي، حسين، جواد و شکور نام دارند در تحقيقات مقدماتي اتهام خود را پذيرفتند و در دادگاه کيفري استان همدان مورد محاکمه قرار گرفتند.


محاکمه


در جلسه محاکمه مهدي - متهم رديف اول- بار ديگر با تشريح ماجرا اتهامش را قبول کرد و گفت؛ سه نفر ديگر فقط به او در ضرب وجرح فرزاد کمک کرده اند. او در ادامه از دادگاه طلب عفو و بخشش کرد.

جواد متهم ديگر گفت؛ هنگامي که متوجه شدم مهدي قصد دارد دختر جوان را مورد آزار و اذيت قرار دهد دلم به رحم آمد و خواستم به او و نامزدش کمک کنم اما ديگر کار از کار گذشته بود.

در ادامه جلسه دادگاه فروزان در جايگاه ويژه قرار گرفت و گفت؛ من و فرزاد به تازگي با هم نامزد کرده بوديم و قصد داشتيم چند ماه بعد به طور رسمي زندگي مشترک مان را آغاز کنيم اما متهمان همه آرزوهاي ما را نقش برآب کردند.


او ادامه داد؛ فرزاد پس از اين حادثه دچار شوک روحي شديدي شد و تا مدتي بعد مشکلات رواني اش ادامه داشت تا اينکه مدتي قبل خودکشي کرد. در حالي که الان بايد در کنار شوهرم زندگي مي کردم اقدام اين چهار متجاوز زندگي مرا نابود کرد.


پس از اتمام جلسه دادرسي قضات دادگاه مهدي را به اعدام محکوم کردند. اين حکم پس از صدور براي بررسي به ديوان عالي کشور ارسال شد و قضات ديوان پس از مدت ها مطالعه و بررسي دقيق پرونده با توجه به ادله و مدارک موجود در پرونده راي صادره را تاييد کردند و پرونده پس از گذشت دو سال از وقوع حادثه براي اجراي حکم به دادسراي همدان ارسال شد.
 

تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.