اعتماد: رابطه پنهاني دختري جوان با دو دوست برادرش به جنايتي هولناک انجاميد و باعث قتل آن دو شد.

برادر اين دختر هنگامي که مطلع شد خواهرش با سه نفر از دوستان او به نام هاي پوريا، مهدي و علي رابطه دارد نقشه قتل آنها را طراحي کرد و چون به اين نتيجه رسيده بود که به تنهايي نمي تواند آن سه را بکشد از دوست ديگرش به نام فيروز کمک گرفت.

او سپس هر سه جوان را به خانه اش کشاند و پس از مصرف ماده مخدر شيشه با همدستي فيروز دو دوست خود را کشت و سپس با تهديد علي از او خواست اسرار جنايت را براي هميشه در سينه نگه دارد.

چند روز پس از اين قتل بود که علي تصميم گرفت تهديدهاي مجتبي -قاتل اصلي- را ناديده بگيرد و پليس را از واقعه مطلع کند.

او به اداره آگاهي پاکدشت رفت و ماجرا را براي کارآگاهان اين طور شرح داد؛ شامگاه اول مهرماه به همراه پوريا، مهدي و فيروز به خانه مجتبي رفتيم. ساعات اول همه چيز عادي بود. مجتبي و فيروز مقدار زيادي ماده مخدر شيشه مصرف کردند و پس از آن دست و پاي دو دوست ديگرمان را بستند و آنها را سوار بر موتورسيکلت کردند و به خارج از خانه بردند. من که نمي دانستم چه اتفاقي خواهد افتاد در منزل به انتظار ماندم. وقتي مجتبي و فيروز بازگشتند هر دو خون آلود بودند. آنها به من گفتند مهدي و پوريا را کشته اند و من نبايد از اين قتل با کسي صحبت کنم. مجتبي براي اينکه مرا بترساند گوش بريده دو دوستم را نشان داده و گفت اگر اين راز را برملا کنم مرا هم به قتل مي رساند. چند روزي را در شوک و وحشت گذراندم تا اينکه تصميم گرفتم ماجرا را به پليس خبر دهم.

پس از اظهارات اين جوان بلافاصله تيم ويژه يي تشکيل شد و کارآگاهان توانستند در يک عمليات ضربتي مجتبي و فيروز را دستگير کنند.

آن دو به قتل اعتراف و رابطه مقتولان با خواهر مجتبي را انگيزه اين جنايت عنوان کردند.

مجتبي در اعترافاتش گفت؛ يک روز قبل از قتل مادرم به من اطلاع داد خواهرم از يک سال پيش به صورت پنهاني با علي، پوريا و مهدي رابطه داشته و اکنون مشکلاتي براي او پيش آمده است. وقتي اين حرف را شنيدم تصميم گرفتم سه دوستم را بکشم. از آنجا که فيروز نيز پذيرفت با من همکاري کند روز حادثه همراه او به خانه پوريا رفتيم. دو نفر ديگر هم آنجا بودند. ما به بهانه رفتن به گردش سه دوست خيانتکارم را با خود همراه کرديم اما در بين راه از نقشه هايي که کشيده بودم پشيمان شدم و فکر کردم بهتر است آنها را به خانه مان ببرم. من مي خواستم اول حقيقت روشن شود و سپس دست به هر اقدامي بزنم.

متهم به قتل افزود؛ وقتي به خانه رسيديم، خواهرم در منزل نبود. در تماس با وي او را به خانه کشاندم. سپس من و فيروز تا ساعت 4 صبح شيشه مصرف کرديم و بعد از آن از دوستانم خواستم درباره رابطه نامشروع با خواهرم توضيح بدهند. پوريا و مهدي در حضور خواهرم رابطه با او را پذيرفتند ولي علي انکار کرد به اين خاطر از قتل وي صرف نظر کردم.

مجتبي در ادامه اعترافاتش گفت؛ دست و پاي پوريا و مهدي را بستم و آنها را در اتاقي حبس کردم و سپس با کمک فيروز هر يک را جداگانه سوار بر موتورسيکلت به منطقه يي بياباني بردم و با چاقو به قتل رساندم سپس گوش هايشان را بريدم تا درس عبرتي براي ديگران باشد.

وي ادامه داد؛ در لحظاتي که مرتکب قتل شدم اصلاً متوجه رفتارم نبودم. چنان تحت تاثير ماده مخدر شيشه قرار گرفته بودم که هيچ کنترلي بر اعمالم نداشتم. وقتي به خودم آمدم لباس هاي خوني و گوش هاي بريده شده را در يک کانال آب رها کردم و مي خواستم فرار کنم که دستگير شدم.

به گفته سرهنگ زنده شو - رئيس پليس پاکدشت - در حال حاضر مجتبي به جرم قتل عمدي و فيروز به اتهام معاونت در قتل در زندان به سر مي برند و تحقيقات پليس از خواهر مجتبي ادامه دارد.  

تاريخ : | | نویسنده : rezvaninia |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.